Menu
Your Cart
KOD3 K2 Vitamini Omega3 ve D Vitamini içeren Takviye Edici Gıda
KOD3 K2 Vitamini Omega3 ve D Vitamini içeren Takviye Edici Gıda
KOD3 K2 Vitamini Omega3 ve D Vitamini içeren Takviye Edici Gıda
Neden Kod3 kullanmalıyım?
ProMag Magnezyum
Hediye Ürün kazanma
Pro-Neuro B12+
ProNeuro B12+ beyin sağlığınız için özel üretildi
kilo kontrolü
Regen Pharma Üretim Kalitesi
Özel Destekler
Mix Fine Melatonin

Mix Fine Cranberry PAC 72

Mix Fine Cranberry PAC 72
Mix Fine Cranberry PAC 72
Mix Fine Cranberry PAC 72
Mix Fine Cranberry PAC 72
Mix Fine Cranberry PAC 72
199,00TL
250,00TL
Vergiler Hariç: 199,00TL
Satın almak için gerekli puan: 100
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Kazanılan Puan: 10
  • UPC: 693019783724
Trend Ürün
Bu ürün trend ürünler listesinde.

Mix Fine Cranberry PAC 72:


Türkiye'nin en güçlü PAC oranına sahip Cranberry 'si

Cranberry'nin içerisinde bulunan ProAnthoCyanidin (PAC) bileşikleri, idrar yolu enfeksiyonları üzerindeki etkinliği artırma potansiyeline sahiptir. PAC'ler, bakterilerin idrar yolu duvarlarına yapışmasını engelleyerek enfeksiyonların oluşmasını önler ve ya enfeksiyonun yayılmasını azaltır.
 
Mix Fine Cranberry, 72 mg'lık PAC içeriğiyle Türkiye'nin en güçlü Cranberry ürünlerinden biridir. Bu yüksek PAC içeriği, ürünün idrar yolu enfeksiyonlarına karşı etkinliğini artırarak daha etkili bir çözüm sunar.


Sağlıklı İdrar Yolları İçin Güçlü Destek

İdrar yolu enfeksiyonları, her yaş grubundaki insanları etkileyen yaygın bir sağlık sorunudur. Ancak şimdi, Mix Fine Cranberry PAC72 ile bu sorunları önlemek ve olumsuz etkilerini en kısa sürede minimuma indirmek mümkün!

 

Güçlü Antioksidan: Cranberry ve Ayı Üzümü Ekstresi

Cranberry ve ayı üzümü ekstresi, idrar yolu sağlığını destekleyen güçlü antioksidanlarla doludur. Mix Fine Cranberry PAC72, her porsiyonda 288 mg yüksek kalitede Cranberry ekstresi ve 50 mg ayı üzümü ekstresi içerir. Bu antioksidanlar, idrar yollarını enfeksiyonlara karşı korur ve sağlıklı bir idrar yolu işlevi sağlar.

 

Doğal Anti-Adhezyon Ajanı: D-Mannoz

D-Mannoz, idrar yolu enfeksiyonlarının önlenmesinde etkili bir doğal anti-adhezyon ajanıdır. Mix Fine Cranberry PAC72, her porsiyonda 100 mg saf D-Mannoz içerir. D-Mannoz, idrar yolu enfeksiyonlarını önlemek için bakterilerin idrar yollarına yapışmasını engelleyerek etki gösterir.

 

Bağışıklık Desteği: C Vitamini ve Lactobacillus Rhamnosus

Mix Fine Cranberry PAC72, her porsiyonda 50 mg C vitamini ve 5x10 lob/gün Lactobacillus Rhamnosus probiyotik bakteri içerir. C vitamini, bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olurken, Lactobacillus Rhamnosus ise sağlıklı bağırsak mikrobiyotasını destekler ve idrar yolu enfeksiyonlarının tekrarını önlemeye yardımcı olur.

 


Mix Fine Cranberry PAC72, doğal ve etkili içeriği ile idrar yolu enfeksiyonlarını önlemenin ve etkilerini hızla azaltmanın güvenilir bir yoludur. Sağlıklı yaşamın bir parçası olarak, Mix Fine Cranberry PAC72'yi günlük rutininize ekleyin ve idrar yolu sağlığınızı koruyun.

Hayatınızı idrar yolu enfeksiyonlarından korumak ve sağlıklı bir yaşam sürmek için Mix Fine Cranberry PAC72'yi mutlaka deneyin!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.