Menu
Your Cart

Hakkımızda

2019 yılının Ağustos ayında kurulan Regen Pharma kurulduğu ilk günden bu yana, yeni gelişmeleri yakından takip ederek, modern yaşam tarzına uygun, sağlığınıza katkı sağlayacak etkili ürünler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Genel merkezi İstanbul'da bulunan Regen Pharma hep daha iyisi felsefesiyle sağlığınıza değer katmak için çalışmaktadır. 

Bu tutku ile oluşturduğumuz ürünlerimiz, Türkiye'de kadın ve erkek sağlığı için aminoasit/vitamin ve mineral desteği sağlamaktadır.

Ürünlerimiz, insan vücudunun ihtiyacı olan doğal kaynaklardan elde edilen vitamin ve mineral içererek mümkün olan en yüksek kalitede sunulur. Ayrıca, ürünlerimizin güvenli, doğal ve etkililiği klinik olarak kanıtlanmıştır.

Regen Pharma olarak sürdürülebilir bir gelecek için  üretim sürecinde doğal kaynakları koruma prensiplerine uyarak, ürünlerimizin ambalajları dahil atıkları azaltmayı hedefleyen sürdürülebilir çözümler kullanmaktayız.

Bu şekilde, kullanıcılarımıza en kaliteli vitamin ve mineral takviyelerini sunmanın yanı sıra, sağlıklı bir yaşam için de katkıyı yapmayı amaçlamaktayız.

2019 yılında başlayan maceramızda sizlere çok daha iyisini sunabilmemiz için bize verdiğiniz destek için şimdiden minnettarız. 

TEŞEKKÜRLER.

iyi ki yanımızdasınız.